Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Karolína

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Karolína (6 recenzií)
18.05. 2018

S touto hračkou som veľmi spokojná. Oslovila všetky deti. Používam ju pri katechéze pre maličkých. Čakám, kedy bude na sklade, lebo záujem je veľký a chcú ho používať ďalšie katechétky. Rodičia by privítali tohto Ježiška ako putovnú návštevu, kde sa deti učia prežiť celý deň s ním. Kvôli ich konkrétnemu mysleniu je to skvelá katechetická pomôcka. Materiál je príjemný na dotyk a spracovanie je príjemné a oslovujúce.

Karolína (6 recenzií)
07.01. 2015

Ďalšia kniha o svätej Faustíne, apoštolke Božieho milosrdenstva. A nesklamala ma. Je obohacujúca. Celý jej život je opísaný v spoločenských okolnostiach, čo mi pomohlo historický si v hlave usporiadať vplyvy na jej výchovu a na jej rodinu. Rodičia, súrodenci sú opísaní realisticky, bez zamlčiavania negatívnych vlastností a udalostí. Život svätej Faustíny je zachytený veľmi pútavo. Ukazuje, že nie preto je vyhlásená za svätú, lebo mala videnia, ale preto, lebo celý jej život, každý skutok, slovo bolo zasvätené Bohu a jemu obetované. Jednotlivé udalosti sú popretkávané citátmi z jej denníčka a stávajú sa tak viac ľudskými a pre mňa hlbšími. Po prečítaní knihy som presvedčená o tom, že sestra Faustína bola ozajstným človekom, so svojimi chybami a čnosťami. Tak ako ja alebo hocikto iný. Ale čo dokázala urobiť so svojim životom, to je to, čo nám nechala ako odkaz. Všetko odovzdala Pánovi, všetko konala a hovorila v ňom. Povzbudivé a inšpirujúce zároveň. Odporúčam nielen kúpiť si túto knihu, ale ju aj prečítať až do konca. Určite ju nepustite z ruky tak, ako ja.

Ewa K. Czaczkowská
skladom
15,00 €
Karolína (6 recenzií)
01.12. 2014

Výborná kniha a jej audioverzia, ktorá je bezchybná. Poslucháč sa veľmi rýchlo prenesie do života sestry Faustíny a jej bojov. A je to aj vďaka profesionálnemu výkonu recitátorky. Vôbec neľutujem, že som si to kúpila.

Faustína Kowalská
vypredané
7,76 €
Karolína (6 recenzií)
01.12. 2014

Moja obľúbená svätica. Opäť nová kniha a nový pohľad na jej život. Tentokrát doplnený jej nádhernými listami, v ktorých je vidieť ľudskosť svätej Terézie a láskavosť voči chybám druhých ľudí. Je jedno, či ste už o nej niečo čítali, alebo nie. Obohatí vás v každom prípade.

Immakulata Adamska
vypredané
6,60 €
Karolína (6 recenzií)
01.12. 2014

Výborný film o realite východného Slovenska a mentalite jej obyvateľov. Odporúčam každému, kto chce poznať pravdu. Veľa pekných situácií, veľa prekvapivých odpovedí ľudí žijúcich v biede. Ale aj realita, ako prijímajú dary. Aký majú k nim vzťah.

Ladislav Kaboš; Svatava Maria Kabošová
skladom
9,50 €
Karolína (6 recenzií)
23.10. 2014

Veľmi dobrý diár. Má dosť miesta na poznámky. Liturgické čítania využijú hlavne tí, čo nechodia na sv. omšu ako do divadla. Potešilo ma, že sú tam zaznačené sviatky mojich obľúbených svätcov: Petra Fouriera a Alexie Le Clerc. Odporúčam kúpiť aj kvôli malým rozmerom a trvanlivej väzbe. A určite aj kvôli peknému dizajnu.

Zuzana Ring (ed.)
vypredané
3,44 €