Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Anna

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Anna (4 recenzií)
29.02. 2016

Popri modlitbách za manžela a deti som šťastná, že môžem premodliť aj svoje "tajomné komnaty". Autorkin štýl mi imponuje svojou jednoduchosťou a zásahom do podstaty. Ako žena veľmi dobre vie pomenovať, čo prežíva v inej farbe každá z nás... Odporúčam do vlastnej knižnice /alebo radšej na nočný stolík, aby bola poruke/ a po vlastnej skúsenosti aj ako vhodný darček pre priateľku, neter, či inú spriaznenú dušu :-) .

Stormie Omartian
skladom
8,25 €
Anna (4 recenzií)
29.02. 2016

Knihu som čítala v pôstnom období jubilejného roka milosrdenstva. Pomohla mi hlbšie sa zamyslieť nad Ježišovou láskou k človeku a Jeho nekonečnému milosrdenstvu. Vďaka knižnému spracovaniu videní bl. A. K. Emmerichovej viac prežívam modlitbu bolestného ruženca aj krížovej cesty. Judášova zrada aj Petrova zbabelosť ma zasiahli akoby som o nich počula prvýkrát. Videnia sú spracované v kontexte s evanjeliovými textami.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
6,41 €
Anna (4 recenzií)
20.12. 2015

Kniha ma veľmi oslovila, pri niektorých pasážach som sa naozaj s chuťou zasmiala. A hlavne som sa zamyslela nad tým, či je nutné byť zachmúrený priamo úmerne väčšej zbožnosti.

Anna (4 recenzií)
20.12. 2015

Naozaj výborná kniha, ľahko sa číta, stále aktuálna, po prečítaní cítite potrebu posunúť ju niekomu ďalšiemu.

Franz Spirago
skladom
4,31 €