Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Frenkyboy

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Frenkyboy (6 recenzií)
11.09. 2017

S Matkou Máriou ako 'rozväzovačkou uzlov' som sa zoznámil po zhliadnutí filmu 'Pápež František - modlite sa za mňa'. Odvtedy túto úctivú myšlienku pápeža podávam ďalej aj prostredníctvom tejto knižky. Za krátky čas som ju stihol požičať svojmu najlepšiemu kamarátovi a tak isto je jeho názor na titul pozitívny.

Frenkyboy (6 recenzií)
12.11. 2016

Prečítaj si a pochop, že Boh jestvuje a slabých navštevuje.

Paola Giovetti
skladom
8,71 €
Frenkyboy (6 recenzií)
12.11. 2016

... čo človek nikdy nezastaví, ani nespomalí, je čas...' ale môže si strávený čas zapísať! ;-) a ak má tých povinností viac ako dosť a nechce si všetko pamätať, napíše si, aké má v rôzne dni povinnosti. Navyše, ak si v takýchto 'nabitých' dňoch nájde modlitbu, spojí dvakrát užitočnú vec. Práve na to slúži takýto denník.

Marián Kováčik (ed.)
vypredané
4,75 €
Frenkyboy (6 recenzií)
21.10. 2015

Pre každého, kto má povinností veľa a miesta v pamäti málo, resp. kto si nechce zaťažovať mozgové bunky tým, že si musí zapamätať každú pracovnú alebo inú náplň dňa, je tu Denník kresťana. Oproti tohtoročnému je výhodnejší väčším priestorom pre každý jeden deň, vpísanými poznámkami, modlitbami, pripomienkami. Dobrá voľba.

Zuzana Ring (ed.)
vypredané
4,51 €
Frenkyboy (6 recenzií)
30.07. 2015

Najväčší dar, ktorý Ježiš nechal je Jeho telo v malom kúsku chleba a táto knižka vyzdvihuje vzácnosť tohto daru. Svätá omša nie je čas podobný času strávenému nakupovaním alebo svetskou oslavou a táto knižka popisuje, ako sa nebo skláňa k zemi v každom slávení Eucharistie, čo pri iných činnostiach človek nezažije.

Catalina Rivas
skladom
0,78 €
Frenkyboy (6 recenzií)
14.12. 2014

S diárom som nadmieru spokojný, každý, kto si nechce robiť hlavu ťažkou pri množstve vecí, čo si má pamätať ku konkrétnemu dátumu, jednoducho využije pero a tento denník. Okrem toho pookreje aj duchovne a taktiež si vlastnými poznámkami spomenie na svojich meninových i narodeninových blízkych.

Zuzana Ring (ed.)
vypredané
3,79 €
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská