Zachej.sk Kresťanské knihy Rozvoj osobnosti

Rozvoj osobnosti

(580 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 580 produktov
strana: 1 z 17 Ďalej

Pre mnohých ľudí v dnešnej dobe sa témou č.1 stáva produktivita a efektivita nielen v práci, ale aj v súkromnom živote. Pri množstve neustále plynúcich informácií a príťažlivých zdrojov rozptýlenia, ktoré na nás z každej strany číhajú, je čoraz náročnejšie udržať svoju myseľ sústredenú. Každý deň si vyžaduje precízny manažment času, plánovanie a sústredenie. Mnoho autorov ponúka vo svojich knihách vynikajúci pohľad na túto problematiku a zároveň ukazuje cestu k efektivite ktorá vás uspokojí.


strana: 1 z 17

Manažment času, efektivita, produktivita či prokrastinácia. To sú slová, s ktorými sa v ostatnom čase stretávame doslova na dennej báze. Zamerať sa na vykonanie jednej úlohy a odolať nástrahám rozptýlenia je v tomto období ťažšie než kedykoľvek predtým. Zo všetkých strán sa na nás valí záplava lákadiel a sústredenie si vyžaduje oveľa viac energie než sme očakávali. Našťastie, nebojujeme na tomto fronte sami. Problematike rozvoja osobnosti, manažmentu času či efektívnej práci sa v dnešnej dobe venuje aj viacero kresťanských autorov, ktorí sa pri svojich radách opierajú o kresťanské princípy, duchovné pravdy a morálku.

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská