Recenzie: Mária

Recenzie:

Korunka: k svätému Gerardovi, s obrázkom

Korunka: k svätému Gerardovi, s obrázkom

-15%

1,53 €

4,8
M
verified
Mária (156)

20. júla 2023

Krátka, silná a jednoduchá modlitba, ktorá sa ku mne dostala v tom najvhodnejšom čase. Kiežby sa ju modlili všetky ženy, matky, ktoré už deti majú, sú v požehnanom stave alebo prosia o dar dieťaťa.

Zasvätenie sa Ježišovi skrze Máriu

Zasvätenie sa Ježišovi skrze Máriu

Ed Broom

-15%

9,27 €

5,0
M
verified
Mária (156)

17. júla 2023

Vďaka tejto knihe prežijete 5 jedinečných týždňov s rozjímaniami nad jednotlivými tajomstvami sv. ruženca. Každé rozjímanie sa začína úryvkom z evanjelia, z ktorého vychádza tajomstvo, takže ruženec je naozaj „evanjelium v kocke“. Keď Ježiš zomieral na kríži, jedny z posledných slov, ktoré vyslovil, boli slová, v ktorých dal svoju matku, Pannu Máriu, za matku každému jednému z nás. A práve táto skutočnosť sa zdôrazňuje v každom rozjímaní a síce, rozprávať sa s Pannou Máriou tak, ako s našou vlastnou matkou, povedať jej úplne všetko, čo trápi našu dušu, veď Ona a Ježiš sú najlepší poslucháči. Krásne sú tu rozobraté aj zvolania loretánskych litánií. A samozrejme vrcholom knihy je úkon zasvätenia sa Ježišovi skrze Pannu Máriu. A aj keď 5 týždňov je pomerne dlhá doba, počas ktorej môžete zakúsiť aj útoky zlého, len aby Vás odradil od ukončenia tejto 5-týždňovej pobožnosti, ostaňte, neodchádzajte!!!

Zápas srdca

Zápas srdca

Mária Mihálková

-15%

5,02 €

5,0
M
verified
Mária (156)

7. júla 2023

Na Slovensku sme mali takýto vzácny klenot, akým bola Marienka, a tak málo sa o nej vie. Ani ja som o nej doteraz netušila, ale vďaka jej denníčkom som si ju zamilovala. Vďaka Bohu, že sa zachovali a môžu aj po jej smrti slúžiť ľuďom nielen pri prekonávaní utrpení, ale hlavne na ceste k Bohu. V jej zápiskoch cítiť, aký mala blízky vzťah k Ježišovi, Panne Márii a k sv. Terezke, ktorá bola jej obľúbenou svätou. Žiaľ viem, aké ťažké chvíle prežívajú mladí ľudia v jej veku s jej diagnózou, preto som takmer celý denník preplakala. Marienka, kiežby si sa raz aj Ty oficiálne pridala k zástupu blahoslavených a svätých.

Výstup na horu manželstva

Výstup na horu manželstva

Elias Vella

-15%

6,72 €

4,9
M
verified
Mária (156)

9. júna 2023

Ako môže kňaz, ktorý nikdy nebol v manželstve, radiť manželom? Táto kniha je jasným dôkazom, že môže. Otec Vella v nej reálne opisuje každodenné problémy, v ktorých sa neraz ocitajú dnešné manželstvá a dokonca aj tie, o ktorých sa tvrdí, že sú "dokonalé". A preto by si túto knihu mal prečítať naozaj každý, kto cíti vo svojom manželstve nejaký problém a nepodporuje dnešný trend radšej sa pokazeného zbaviť ako ho opraviť, ale záleží mu na prísahe, ktorú dal Bohu a svojmu životnému partnerovi. Kniha je takisto vhodná pre snúbencov či tých, ktorí spolu ešte len chodia a samozrejme aj pre kňazov, aby sa z nej inšpirovali a vedeli podať pomocnú ruku manželom, ktorí prídu poprosiť o radu. A okrem iného by sa dala pribaliť aj ako darček pre novomanželov.

Škapuliar: plátený so šnúrkou a kartičkou

Škapuliar: plátený so šnúrkou a kartičkou

-15%

1,70 €

5,0
M
verified
Mária (156)

6. júna 2023

Škapuliar je vo veľmi praktickom obale. Každý, kto ho nosí, tým vlastne vyjadruje, že patrí Panne Márii.

Malá Arabka - Kvet Svätej zeme

Malá Arabka - Kvet Svätej zeme

Juraj Švec (ed.)

-15%

2,13 €

5,0
M
verified
Mária (156)

31. mája 2023

Malá Arabka alebo vlastným menom Mariam Baouardyová by sa mohla nazývať aj apoštolkou úcty k Duchu Svätému. Brožúrka obsahuje jej prehľadný životopis a samozrejme nechýbajú ani modlitby k tejto pomerne novej svätej, keďže za svätú bola vyhlásená v roku 2015. Vďaka brožúrke si nájdete nebeskú priateľku, ktorá vo Vás určite prebudí väčšiu úctu a pozornosť k tretej Božej osobe, k Duchu Svätému.

Sväté omše k úcte Ducha Svätého

Sväté omše k úcte Ducha Svätého

Mária Vicenová

-15%

1,70 €

5,0
M
verified
Mária (156)

25. mája 2023

Táto brožúrka by sa mala dostať do rúk každému kňazovi, aby aspoň raz do mesiaca bola v každej farnosti odslúžená sv. omša k úcte Ducha Svätého. O tom, akú úžasnú moc majú takéto sv. omše, sa dozvedáme zo skutočných svedectiev opísaných v brožúrke.

Zbavte sa hnevu a stresu!

Zbavte sa hnevu a stresu!

Gary Zimak

-15%

8,42 €

5,0
M
verified
Mária (156)

25. mája 2023

Mnohí ľudia dnes využívajú na odbúranie stresu rôzne meditačné východné techniky a metódy s okultným podtónom. A pritom všetko, čo potrebujeme k pokojnému životu, si môžeme vyprosiť od Ducha Svätého. A je to také nenáročné, stačí opakovať veľmi jednoduchú ale účinnú modlitbu: „Príď Duchu Svätý.“ Po prečítaní tejto knihy budete určite vedieť naspamäť vymenovať ovocie Ducha Svätého, o ktorom píše apoštol Pavol vo svojom Liste Galaťanom. Autor ponúka jednoduché metódy, ako si môžeme v každodennom živote vyprosiť od Ducha Svätého „jeho ovocie“. Kniha môže byť aj vhodným darom pre birmovancov.

Ako sa modliť ruženec

Ako sa modliť ruženec

Donald Calloway

-15%

2,47 €

5,0
M
verified
Mária (156)

22. mája 2023

Milá malá brožúrka, určená skôr pre začiatočníkov. Pre mňa bola zaujímavá informácia o tom, ako sa správne modliť ruženec ústne, či už v spolu s ostatnými alebo osamote. Určite nesmie chýbať u žiadneho milovníka tejto modlitby.

Páter Dolindo na vrchu blahoslavenstiev

Páter Dolindo na vrchu blahoslavenstiev

Pasquale Rea

-15%

3,83 €

5,0
M
Mária (156)

20. mája 2023

Ak ste už niekedy zachytili meno Don Dolindo Ruotolo, určite sa aspoň máličko začnete zaujímať o život tohto kňaza. Ak je toto Vaša prvá kniha, začnete čítať ďalšie a ďalšie. Ak už máte nejaké knihy o ňom prečítané, táto krásne doplní celkový obraz o jeho živote z pohľadu blahoslavenstiev a utvrdíte sa v tom, že naozaj žil blahoslavenstvá v praxi. Preto táto knižočka nesmie chýbať žiadnemu obdivovateľovi pátra Dolinda Ruotola.

3 z 16
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Daniela, pred týždňom

rychle vybavenie

userAvatar

Vera, pred týždňom

Objednavka byla velice brzy do zahranici v poradku dorucena. Moc dekuji, priste budu opet objednavat. Vera Lick Nemecko

userAvatar

Lucia, pred týždňom

dobierka bola doručená, krásne zabalená, prakticky do dvoch dní. Opakovaná spokojnosť.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk