Recenzie: Mária

Recenzie:

Večeradlo s Matkou

Večeradlo s Matkou

Mária Vicenová

-15%

2,64 €

5,0
M
Mária (156)

18. mája 2023

Počas obdobia, kedy sa pripravujeme na Turíce, si môžeme vyprosiť veľa darov Ducha Svätého, a k tomu môže pomôcť aj táto brožúrka. Každodenná modlitba slávnostného ruženca počas 22 dní pred Turícami je spojená s rozjímaniami s prosbou o tieto dary. Neobanujete, budú to tri úžasné týždne Vášho života.

Socha: Panna Mária Sedembolestná - Pieta (19x16)

Socha: Panna Mária Sedembolestná - Pieta (19x16)

-15%

16,92 €

5,0
M
verified
Mária (156)

17. mája 2023

Reálne je soška krajšia ako na obrázku. Modlievam sa pri nej pobožnosti k Matke Bolestnej.

Slzy v La Salette: Zjavenie, ktoré otriaslo Cirkvou

Slzy v La Salette: Zjavenie, ktoré otriaslo Cirkvou

Tomasz P. Terlikowski

-15%

8,42 €

5,0
M
verified
Mária (156)

16. mája 2023

Pre mňa ide o mierne náročnejšie čítanie, avšak veľmi obohacujúce. Kniha je vhodná pre každého, kto sa zaujíma o cirkevne uznané zjavenia Panny Márie. Autor najskôr oboznamuje s vtedajšou spoločenskou a politickou situáciou vo Francúzsku. Postupne sa dozvedáme o životoch pastierikov, ktorým sa zjavila „krásna plačúca Pani.“ Na prvý pohľad sa zdá posolstvo Panny Márie jednoduché a nekladie v ňom náročné požiadavky. Autor v ňom ale nachádza aj oveľa hlbší teologický význam. Ja som si z posolstva odniesla to, že pokiaľ si budeme s horlivým srdcom plniť základy duchovného života (svätiť nedeľu, modliť sa aspoň ráno a večer, nebrať meno Božie nadarmo...), ostatné dostaneme navyše, Božie milosrdenstvo sa o to postará. A platí to aj v bežnom živote, nedá sa predsa postaviť pevne stojaca stavba bez dôkladne vybudovaných základov.

10 zázrakov ruženca

10 zázrakov ruženca

Donald Calloway

-15%

7,57 €

5,0
M
verified
Mária (156)

12. mája 2023

Krásne čítanie (najmä) v mesiaci máj, ktorý je zasvätený Preblahoslavenej Panne Márii. Autor sa tu prihovára priamo čitateľovi jemu vlastným originálnym štýlom. Po prečítaní knihy budete mať chuť modliť sa ruženec, modlitbu z nebies, naozaj každý deň. A keďže žijeme v časoch, ktoré sa nedajú nazvať pokojnými, môžeme sa inšpirovať jedným zo zázrakov opísaným v knihe a síce, ako ruženec prináša pokoj a mier. Tak poďme uviť Panne Márii veniec ruží a okúsme zázraky v našich životoch a bude ich určite viac ako 10.

Posledné Máriino volanie

Posledné Máriino volanie

Piotr Glas

-15%

7,57 €

5,0
M
Mária (156)

8. mája 2023

Jedna z najlepších kníh, ktorá realisticky poukazuje na veľmi vážne problémy v súčasnom svete a v Cirkvi. Autor nič neprikrášľuje ani nič a nikoho neospravedlňuje, ani samotných kňazov. Varuje, že hriech sa nedá neustále schovávať za Božiu lásku (napr. homosexualita). Vychádza pritom z toho, čo povedala Panna Mária pri Cirkevne uznaných zjaveniach na zemi. Pri niektorých častiach som sa len chytala za hlavu, že to snáď ani nemôže byť pravda! (napr. pristupovanie k Eucharistii v západných krajinách bez spovede, alebo nevystavovanie Sviatosti oltárnej k adorácii). Nič ale nie je stratené, máme riešenie a tým je naša Nebeská Matka. Veľmi sa mi páčila myšlienka, že tam, kde je úcta k Panne Márii, jednoducho nemôže byť hriech nečistoty. Bonusom sú aj krásne mariánske modlitby na konci knihy.

Duša Kristova, posväť ma

Duša Kristova, posväť ma

-15%

5,87 €

5,0
M
verified
Mária (156)

5. mája 2023

Pôvodne som si myslela, že sa v knihe bude rozoberať modlitba podobne, ako rozoberá modlitbu Otče náš Louis Evely. Ale nie je tomu tak. Ide o ,,modlitby v modlitbe", v ktorých rozjímame nad našou hriešnosťou a predkladáme ju s otvoreným srdcom Ježišovi a prosíme o odpustenie a očistenie. Tieto modlitby, ktoré vo mne evokujú príhovory úbohej ľudskej duše k Ježišovi, sa dajú využiť aj počas adorácie.

Boh počúva

Boh počúva

Lorene Hanley Duquin

-15%

7,57 €

5,0
M
verified
Mária (156)

2. mája 2023

Príbehy, ktoré skutočne chytia čitateľa za srdce. Pri niektorých som sa pristihla s úsmevom na perách, pri iných sa mi kotúľali slzy po lícach. A rada by som prispela možno len drobnosťou, ako naozaj Boh počúva. Zrazu som len dostala chuť pomodliť sa modlitbu Velebí moja duša Pána, ale modlitbu neviem úplne naspamäť a nevedela som, v ktorej knihe ju mám v rýchlosti hľadať, a tak som pokračovala v čítaní tejto knihy, keď tu zrazu o pár strán ďalej sa objavila v knihe táto modlitba.

Modlitbová reťaz rodičov za deti

Modlitbová reťaz rodičov za deti

Mária Vicenová

-15%

2,55 €

5,0
M
verified
Mária (156)

2. mája 2023

V spojitosti s touto brožúrkou by som mala jednu túžbu, a síce, aby sa každý jeden rodič aspoň raz v živote z nej pomodlil týchto 20 dní za svoje dieťa. Som veľmi vďačná, že som sa k nej dostala a určite sa z nej budem za svoje deti modliť opakovane.

Nebezpečenstvo mágie

Nebezpečenstvo mágie

Francesco Bamonte

-15%

6,72 €

5,0
M
Mária (156)

29. apríla 2023

Liečitelia, veštci, mágovia ... momentálne ich je ako húb po daždi. A že sa treba mať pred nimi na pozore sa dozvedáme zo stránok tejto kvalitnej knihy od skúseného exorcistu. Okrem toho je tu jasne vysvetlený rozdiel medzi vierou a poverou a ako sa chrániť pred tým, aby naša viera nemala charakter akejsi magickosti. V ostatnom čase sa stretávam s názormi, že modliť sa a prosiť o orodovanie Pannu Máriu a svätých je modloslužba. O tom, že to tak naozaj nie je sa tiež dočítame v závere knihy.

Keď sa žena modlí

Keď sa žena modlí

Kathleen Beckman

-15%

7,57 €

5,0
M
Mária (156)

29. apríla 2023

Olej v lampách múdrych panien - to je modlitba ženy. Modlitba ženy je ako živá voda, ktorú Ježiš ponúkol Samaritánke pri studni. Modlitba ženy k svätým a prosba o ich príhovor pomáha v každodennej ceste bližšie k Bohu. Aj pápeži Benedikt XVI. a Pavol VI. vyzývali špeciálne ženy k modlitbám. V jedenástich príbehoch modliacich sa žien nájdeme okrem iných aj tieto idey. A hoci jednotlivé kapitoly o modlitbe napísali ženy, inšpirovať sa určite môžu aj muži.

4 z 16
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Daniela, pred týždňom

rychle vybavenie

userAvatar

Vera, pred týždňom

Objednavka byla velice brzy do zahranici v poradku dorucena. Moc dekuji, priste budu opet objednavat. Vera Lick Nemecko

userAvatar

Lucia, pred týždňom

dobierka bola doručená, krásne zabalená, prakticky do dvoch dní. Opakovaná spokojnosť.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk