Zachej.sk Recenzie Recenzie produktu: Drž si jazyk na uzde!

V našej ponuke

Tip na darček

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

overený zákazník · 20.08. 2018 · detail recenzie

Veľmi požehnaná kniha.

Slávka · 21.02. 2017 · detail recenzie

Úžasná kniha. Odporúčam! Veľmi pekne napísaná.

Jana · 17.02. 2017 · detail recenzie

Vyborna a poučná kniha.

Gabriela Decká · 03.06. 2016 · detail recenzie

Výborná kniha, odkedy ju mám doma stále sa ku nej vraciam, je silno motivačná, ten kto ju bude čítať, nebude môcť nemeniť svoj život.

Zuzka · 15.04. 2016 · detail recenzie

Úžasná kniha.

Jana · 17.03. 2016 · detail recenzie

Úžasná kniha, pri ktorej si človek uvedomí ako svojim zmýšľaním a tým čo hovorí ovplyvňuje svoj život a aj to, či kráča smerom k Bohu alebo od neho. Čítam ju spolu s Prísloviami z Biblie a vtedy si uvedomujem, čo sú slová blázna a ako čerpať múdrosť v živote. Odporúčam nielen prečítať ale aj vrátiť sa k nej po určitom čase.

Zatiaľ som ju nestihla prečítať celu, len par strán, ale hneď ma zaujala. Nie je to kniha pre ženy, ale pre každého, kto chce hovoriť Božím jazykom.

Poučná pre mnohé ženy, ktoré sa chcú dať poučiť.

Od autorky Joyce Meyer som túto knihu prečítala ako prvú a následne som si kúpila ďalšie. Daná kniha mi vo veľa veciach otvorila oči a keď sa človek začne úprimne riadiť podľa tejto knihy, jeho život nadobudne nový, lepší rozmer. Veľa krát to nebude jednoduché, ale ako píše autorka, netreba sa vzdávať. Veľmi sa mi páči aj to, že sama píše o svojich chybách a že nevystupuje ako dokonalá osoba, čo ma veľmi povzbudzovalo, že keď ona dokázala zmeniť svoje postoje a správanie, tak to dokážem aj ja :-) Hoci ľudia, veci a problémy okolo vás sa nezmenia, vďaka tejto knihe zmeníte vy svoj pohľad a svet bude zrazu krajší a jednotlivé problémy budete zvládať ľahšie. Škoda, že som sa k jej knihám nedostala skôr.

Katka · 09.05. 2014 · detail recenzie

Kniha je veľmi hodnotná pre tých, ktorí hľadajú cestu k Ježišovi v každodennom živote. Veľmi sa mi páči spôsob ako sú vysvetlené slová z písma a ich uplatňovanie v bežných životných situáciách. Knihu veľmi odporúčam.

Originálny názov knihy „Ja a moja veľká huba“ sa mi zdá priliehavejší... a kto iný by mal písať o jazyku ak nie Joyce. Ukecaná žena, alebo služobníčka Slova? Prerod z prvého na druhé môže byť bolestivý, ťažký, dlhý... ale je možný. Zaujali ma pasáže o moci slov a praktické ukážky, ako vyhlasovať Božie pravdy nad sebou a svojim životom a (aj) tým rásť vo viere, keďže s odstupom času môžeme na vlastnej koži zakúšať moc Božieho Slova. Joyce Meyer dýcha Bibliou a sýti sa ňou. A je skvelé, že to vie dýchnuť aj na nás...

strana: 1 z 2
   späť